Wiseplay

5.7.5

Android telefonunuz üzerinde sayısız TV kanalı, filmler ve şovlar

3.0

1

322.3k

Bu uygulamayı oyla

Wiseplay, Android telefonunuzdan televizyon izlemek için yüzlerce farklı kanal arasından seçim yapmanıza izin veren bir uygulamadır. Sadece bu değil, aynı zamanda indirmeden ya da beklemek zorunda kalmadan canlı olarak direk telefonunuzdan TV şovlarını da izleyebileceksiniz, tabi iyi bir internet bağlantınız olması şartıyla.

Kenar çubuğundan video listesine erişim sağlayabilirsiniz. Bu listeler direk olarak uygulamanın içinde yoktur, bu yüzden kendiniz aramalısınız. Hangi TV kanallarını izlemek isterseniz, beğendiğiniz şovları ve filmler de dahil olmak üzere seçmenize izin verir.Tek yapmanız gereken bu listeleri herhangi bir arama motoruna 'wiseplay list' yazarak bulmaktır, endişe etmeyin bu tarz içeriğe sahip tonlarca web sitesi bulacaksınız.

Wiseplay'e bir liste eklerken bu adımları aklınızdan çıkarmayın. İlk olarak, listeyi kopyalarken ya da yazarken çok net yazmanız gerekiyor, çünkü en ufak hata (ekstra boşluk vb.) o listeyi izlemenize problem çıkaracaktır. Ve ikincisi ise zamanla liste eskiyebilir, bu yüzden bazı kanalların bazı noktalarda çalışmaması olası.

Wiseplay, TV programlarını izlemek için iyi bir uygulamadır. Wiseplay sayesinde, sayısız kanal listesini izleyebilir; filmlerden, TV şovlarından, belgesellerden ve hatta canlı spor müsabakalarından bile keyif alabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 2.3.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X